Projekt Startup

Baza wiedzy o startupach.

Wybór Redakcji

Artykuły o startupach

Szkolenia z innowacji – lista, zalety, oferta

W dzisiejszym świecie, to właśnie innowacje stanowią o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstw. Dynamiczny rozwój technologiczny wymaga od organizacji szybkiego reagowania na aktualne trendy oraz elastycznego dostosowania się do warunków rynkowych, w efekcie więc o sile przedsiębiorstwa stanowi przede wszystkim jego innowacyjność.

Startup – definicja i fazy rozwoju startupu

Czym właściwie jest i co robi startup? To pytanie na przestrzeni ostatniej dekady słyszy się coraz częściej, gdyż od kilku lat mamy do czynienia ze swoistą modą na młode przedsiębiorstwa typu startup. O startupach mówi się wszędzię. Co więcej – każdy kraj chce mieć swojego startupowego unicorna, a niemal każdy przedsiębiorca chce osiągnąć sukces na miarę Marka Zuckerberga. Z naszego artykułu dowiesz się m.in. co łączy jednorożce, anioły oraz startupy, a także poznasz historię, tego jak odrzucenie dwóch kandydatów na pracowników kosztowało Facebooka… 19 miliardów dolarów. 

Najlepsze oryginalne pomysły na biznes na wsi – TOP 25

Prowadzenie biznesu na wsi może się bardzo opłacać – w szczególności gdy stworzony przez nas biznes odpowiada on na potrzeby okolicznych mieszkańców lub nawet całego rynku, zarówno lokalnego jak i nawet globalnego. Odpowiednio zidentyfikowana nisza i prawidłowe dopasowanie usługi lub produktu pozwoli na stworzenie przedsięwzięcia, które nie tylko będzie popularne, ale też dochodowe. Oto nasza lista 25 oryginalnych pomysłów na biznes na wsi, które możesz wcielić w życie już dziś.

Popularne Tematy

Tworzenie startupu

Budowa produktu

Finansowanie startupu

Pomysł na startup

Marketing i sprzedaż

Wszystkie Tematy

Projekt Startup

Czym się zajmujemy?

Budujemy

Budujemy niesamowite start-upy z najlepszymi aspirującymi i ambitnymi założycielami.

Projektujemy

Projektujemy przejrzyste i atrakcyjne interfejsy użytkownika, makiety oraz mock-upy.

Tworzymy

Tworzymy przyciągające wzrok, konwertujące i dobrze pozycjonowane strony internetowe.

Badamy

Robimy dokładne badania, ponieważ rozpoznanie rynku jest tym, co wyróżnia najlepsze start-upy.

Doradzamy

Szkolimy założycieli jak rozmawiać z inwestorami.

Analizujemy

Skupiamy się na podejmowaniu decyzji w oparciu o rzetelne dane.

Z

Testujemy

to nasze drugie imię: uwielbiamy testować, sprawdzać i weryfikować wiele hipotez.

Ile jest wart pomysł na startup?

„Mam świetny pomysł!”. Zapewne każdy z nas chociaż raz pomyślał, że właśnie wpadł na fenomenalny pomysł, który odmieni życie. Jednak, czy samo posiadanie pomysłu ma jakiekolwiek znaczenie w biznesie? Przez całe życie człowiek jest w stanie wpaść na wiele różnych, bardzo często świetnych pomysłów.

Ile startupów upada? Dlaczego startupy upadają?

Założenie startupu, a później zapewnienie jego przetrwania, jest o wiele trudniejsze niż wydaje się to większości ludzi. Rzadko kiedy nisza biznesowa jest na tyle dobrze dopasowana, a zasoby finansowe wystarczająco duże, aby przetrwać przy niewielkiej liczbie klientów. Ale dlaczego tak wiele startupów upada? Zresztą, ile z nich faktycznie upada? Powody są różne, od trywialnych do bardziej skomplikowanych, ale warto je poznać zanim samemu podejmie się próbę budowy kolejnego Google czy Facebooka.

Projekt Startup

Pomagamy budować startupy.

EMAIL

konrad@projektstartup.pl

Projekt Startup narodził się w mieście królów - Krakowie.

konrad@projektstartup.pl

Social Media