Projekt Startup

Rozumiemy potrzeby założycieli startupów.

 Jako Projekt Startup staramy się pomóc założycielom w dopracowaniu i zweryfikowaniu ich pomysłu na start-up, a także z powodzeniem przedstawić go inwestorom w celu pozyskania finansowania. Zrobimy wszystko pomiędzy, czego będziesz potrzebować aby to osiągnąć – branding, strona internetowa, prototypy czy strategia wejścia na rynek – jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w Twojej podróży do zbudowania udanego startupu. Aby zbudować prototyp, nie potrzeba setek tysięcy złotych.

Projekt Startup

Doświadczony zespół, na którym możesz polegać.

Nie potrzebujesz kilku miesięcy spędzonych na poszukiwaniu współzałożyciela technicznego, aby uruchomić swój start-up. Zamiast tego możesz liczyć na nas, że zajmiemy się wszystkimi najważniejszymi aspektami i uruchomimy Twój pomysł w niecały miesiąc. Pomożemy Ci w stworzeniu minimalnego zestawu wymagań, które przekonają inwestorów, że to, co masz, to coś więcej niż tylko pomysł w głowie. Stosujemy metodologię lean start-up, która nigdy nas nie zawiodła i możemy zagwarantować, że sprawimy, że Twój start-up będzie w 100% inwestowalny. A od tego momentu – wszystko jest w Twoich rękach, aby zbudować kolejnego jednorożca!

godzin warsztatów

lat doświadczenia

udany exit i sprzedaż startupu
Projekt Startup

Nasz zespół.

Konrad Szczukiewicz

Startupowiec, wykładowca, prelegent.


Ex-founder start-upu z exitem i udaną sprzedażą do Bostońskiej firmy. 

Jeśli chodzi o moją historię, większość swojego dorosłego życia spędziłem za granicą, kończąc studia na paryskiej Sorbonie oraz zdobywając tytuł MBA w Paryżu. Następnie pracowałem na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach we Francji, Belgii oraz USA.

Po powrocie do Polski, współtworzyłem software house oraz start-up zajmujący się uczeniem maszynowym w branży retail. Pozyskałem wtedy wielomilionowe finansowanie venture capital udanie negocjując z inwestorami, a także kilkumilionowe finansowanie projektu badawczo-rozwojowego z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Miałem okazję uczestniczyć w jednym z najlepszych akceleratorów na świecie – MassChallenge.

Podczas mojej przygody start-upowej, opracowałem autorski system tworzenia pitch decków oraz prezentacji który sprawił, że wygrałem wiele nagród podczas konferencji m.in. zwycięstwo w Wolves Summit, European Start-up Days, ABSL Start-up Challenge oraz kilka innych. Ponieważ lubię się dzielić swoją wiedzą, wykładam na kilku uczelniach, w tym na Uniwersytecie Ekonomicznym i Politechnice Krakowskiej, prowadzę warsztaty i kursy, publikuję artykuły naukowe, a także występuję na konferencjach. Korzystając z mojego doświadczenia, pomagam start-upom tworzyć strategię, dobrze targetować grupę docelową, ciekawie i przekonująco prezentować swoje pomysły i produkty, a także skutecznie pozyskiwać finansowanie i negocjować z klientami.

Projekt Startup

Czym się zajmujemy?

Budujemy

Budujemy niesamowite start-upy z najlepszymi aspirującymi i ambitnymi założycielami.

Projektujemy

Projektujemy przejrzyste i atrakcyjne interfejsy użytkownika, makiety oraz mock-upy.

Tworzymy

Tworzymy przyciągające wzrok, konwertujące i dobrze pozycjonowane strony internetowe.

Doradzamy

Szkolimy założycieli jak rozmawiać z inwestorami.

Badamy

Robimy dokładne badania, ponieważ rozpoznanie rynku jest tym, co wyróżnia najlepsze start-upy.

Analizujemy

Skupiamy się na podejmowaniu decyzji w oparciu o rzetelne dane.

Z

Testujemy

to nasze drugie imię: uwielbiamy testować, sprawdzać i weryfikować wiele hipotez.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Zacznijmy naszą wspólną podróż.

Nasz cel: zapewnić Ci wszystkie narzędzia potrzebne do rozpoczęcia działalności i znalezienia inwestorów. Zamiast spędzać miesiące lub lata na budowaniu swojego produktu, zweryfikuj swój pomysł za pomocą mock-upów i przyciągnij inwestorów przekonującą prezentacją pitch deck.

Projekt Startup

Pomagamy budować startupy.

EMAIL

konrad@projektstartup.pl

Projekt Startup narodził się w mieście królów - Krakowie.

konrad@projektstartup.pl

Social Media