Projekt Startup

Jak możemy pomóc?

Rozumiemy potrzeby założycieli start-upów. Jako Projekt Startup staramy się pomóc założycielom w dopracowaniu i zweryfikowaniu ich pomysłu na start-up, a także z powodzeniem przedstawić go inwestorom w celu pozyskania finansowania.

Email

konrad@projektstartup.pl

Formularz Kontaktowy

5 + 7 =

Nasze Usługi

Czym się zajmujemy?

Posiadamy duże i szerokie doświadczenie, które koncentruje się na start-upach oraz rozumiemy wyzwania nowo narodzonej firmy.

Przekształcimy Twój pomysł na start-up w przekonujący projekt biznesowy.
Stworzymy podstawową hipotezę Twojego start-upu i znajdziemy unikalną propozycję wartości dla Twojego produktu.
Przygotujemy makiety mock-upy, które pomogą zwizualizować Twój pomysł potencjalnym klientom lub inwestorom. Co może potencjalnie przekonać inwestorów bardziej niż prototyp, który faktycznie widzą?
Przygotujemy Twój pitch-deck – możemy zrobić go absolutnie od podstaw i wypełnić treścią, lub po prostu zadbać o wizualny aspekt utworzonego przez Ciebie już wcześniej pitch decka.
N

i wiele więcej!

Porozmawiajmy o Twoim Projekcie

Zacznijmy naszą wspólną podróż.

Nasz cel: zapewnić Ci wszystkie narzędzia potrzebne do rozpoczęcia działalności i znalezienia inwestorów. Zamiast spędzać miesiące lub lata na budowaniu swojego produktu, zweryfikuj swój pomysł za pomocą mock-upów i przyciągnij inwestorów przekonującą prezentacją pitch deck.

Projekt Startup

Pomagamy budować startupy.

EMAIL

konrad@projektstartup.pl

Projekt Startup narodził się w mieście królów - Krakowie.

konrad@projektstartup.pl

Social Media